BGONAIR Live

Дупка се отвори в асфалта на ул "Г. С. Раковски"

Колелото на автомобил влязло в нея

Дупка се отвори в асфалта на ул "Г. С. Раковски"

Асфалтът на ул. "Г. С. Раковски" близо до операта пропадна. 

Инцидентът е станал вчера следобед, казват живущи в района.

Тогава колелото на автомобил с жена и дете влязло в образувалата се дупка, съобщи Булфото.

Районът е бил обезопасен, а тази сутрин служители на "Софийска вода" са затворили за движение средната лента по Раковска и отстраняват пропадането.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
София
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата